materiały do produkcji reklam

Promocje

teraz mamy promocję na:

Folia magnetyczna 0,4mm !!


Cena
9,50zł/mb nettoPrzy zamówieniu powyżej 10 metrów. Cena netto.
Oferta wyłącznie dla firm i agencji reklamowych !!.

Logowanie

Poliwęglan komorowy

POLIWĘGLAN KOMOROWY

dostępne rodzaje:

Poliwęglan komorowy 4mm bezbarwny 6x2,10m
Poliwęglan komorowy 6mm bezbarwny 6x2,10m
Poliwęglan komorowy 10mm bezbarwny 6x2,10m
Poliwęglan komorowy 4mm opal (mleczny) 6x2,10m
Poliwęglan komorowy 6mm opal (mleczny 6x2,10m
Poliwęglan komorowy 8mm dymiony (brązowy) 6x2,10m
inne pod zamówienie


pcv
Poliwęglan komorowy jest materiałem, po który coraz częściej sięgają zarówno architekci jak i budowniczowie obiektów użyteczności publicznej oraz budynków prywatnych. Materiał ten może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów do wykonania różnego rodzaju zadaszeń, świetlików, przegród ściennych i wielu innych konstrukcji.

Cechami charakterystycznymi dla poliwęglanu komorowego są:

niewielka waga,
wysoka twardość i odporność na uszkodzenia,
bardzo dobre właściwości izolacyjne,
dobra przepuszczalność światła.

Poliwęglan komorowy wykorzystywany jest więc w konstrukcjach o bardzo odmiennych zastosowaniach i w budynkach właściwie dowolnego typu, takich jak baseny, cieplarnie, hale sportowe, targowiska itp. Materiał ten może być wykorzystywany w połączeniu ze standardowymi ramami okiennymi bez zmiany właściwości izolacyjnych okna. Poliwęglan komorowy coraz powszechniej zaczyna być również stosowany w konstrukcjach takich jak wiaty przystankowe czy billboardy reklamowe.

Jedną z najważniejszych zalet poliwęglanu komorowego jest ich niewielka waga, co sprawia, że nie jest wymagana masywna konstrukcja nośna, a tym samym koszty całości projektu są znacznie niższe. Jest on więc wykorzystywany wszędzie tam, gdzie duża wytrzymałość powinna iść w parze z niewielką wagą materiału. Poliwęglan komorowy łączy w sobie cechy, które stanowią o jego niezwykłej uniwersalności, a obecnie stosowany jest nawet jako alternatywa dla drogiego szkła hartowanego.

Wykorzystanie poliwęglanu komorowego jest coraz powszechniejsze zarówno w przypadku budowania zupełnie nowych obiektów jak i w trakcie remontów budynków starszych. Może on być również stosowany w przypadku konstrukcji narażonych na silne podmuchy wiatru, a także na duże obciążenie śniegiem – należy jedynie dobrać odpowiednią grubość poliwęglanu.

Prosimy pytać o dostępność innych rodzajów i grubości płyt. Rzeczywiste wymiary całych płyt mogą się wahać w granicach 0,5%.
Istnieje możliwość zamówienia płyty o dowolnym wymiarze podanym przez klienta.
wstecz dalej